Nagrody dla laureatów konkursu na Anioła Bożonarodzeniowego

Data: 09-12-2023    Drukuj     Udostępnij     Udostępnij

Nagrody dla laureatów konkursu na Anioła Bożonarodzeniowego 7 grudnia w Szkole Podstawowej im. Mikołaja Kopernika w Wiktorówku odbyło się uroczyste wręczenie nagród w Międzyszkolnym Konkursie na Anioła Bożonarodzeniowego.

Konkurs organizowany jest pod Honorowym Patronatem Starosty Pilskiego Eligiusza Komarowskiego oraz Proboszcza Parafii pw. Św. Trójcy w Łobżenicy księdza Piotra Pieniążka.

Najpierw w atmosferę Świąt Bożego Narodzenia wprowadził występ artystyczny uczniów i gościa specjalnego – skrzypka Janusza Jędrzejczyka. Potem nadszedł wspaniały moment wręczenia nagród. Wybór laureatów nie był łatwy. Wpłynęło 145 prac i każdy Anioł budził zachwyt i był wyjątkowy. Członkowie jury byli pod wrażeniem oryginalności wykonanych prac, bogactwa użytych materiałów i kreatywności.

Gratulacje laureatom złożył m.in. Kazimierz Wasiak, przewodniczący Rady Powiatu w Pile oraz radna Zdzisława Bosak-Kawa, jedna ze sponsorów konkursu. Dyrektor szkoły Wioletta Pacholec podziękowała wszystkim szkołom i przedszkolom biorących udział w konkursie oraz sponsorom nagród.

Na zakończenie laureaci konkursu, ich opiekunowie oraz zaproszeni goście udali się na poczęstunek. Gratulujemy wszystkim nagrodzonym oraz uczestnikom konkursu.

Lista nagrodzonych:
Kategoria – przedszkola:
1.Oliwier Rózga – Oddział Przedszkolny przy Szkole Podstawowej im. Mikołaja Kopernika w Wiktorówku
2.Oliwia Białakowska – Oddział Przedszkolny przy Szkole Podstawowej im. Mikołaja Kopernika w Wiktorówku
3.Maria Adamska – Oddział Przedszkolny przy Szkole Podstawowej im. Mikołaja Kopernika w Wiktorówku.
-Jakub Tadych – Oddział Przedszkolny przy SP im. J. Korczaka w Gleśnie
-Marcelina Cioch-Bukowska – Oddział Przedszkolny przy SP w Wyrzysku
-Wojciech Kowalski - Przedszkole Publiczne w Łobżenicy.

Kategoria – kl. I-III:
1.Marlena Jacoszek – SP im. KEN w Łobżenicy
2.Leon Koc – SP im. Stanisława Staszica w Osieku nad Notecią
3.Aleksander Zych – SP im. Mikołaja Kopernika w Wiktorówku.
-Jan Szyca – SP im. Stanisława Staszica w Osieku nad Notecią
-Monika Zdanowicz – SP im. Henryka Sienkiewicza w Falmierowie.

Kategoria – kl. IV-VI:
1.Lena Nadskakuła – SP im. KEN w Łobżenicy
2.Franciszek Piszczek – SP im. Kawalerów Orderu Uśmiechu w Dźwiersznie Małym
3.Zuzanna Utecht – SP im. kmdra Bolesława Romanowskiego w Miasteczku Krajeńskim.
-Maria Łuczyk – SP im. Adama Mickiewicza w Witosławiu
-Alan Gapa – SP im. Prymasa Tysiąclecia Stefana Kardynała Wyszyńskiego w Fanianowie
-Anna Dupla – SP im. kmdra Bolesława Romanowskiego w Miasteczku Krajeńskim
-Andrzej Wasilewski – SP im. kmdra Bolesława Romanowskiego w Miasteczku Krajeńskim.

Kategoria: kl. VII-VIII:
1.Szymon Dombetzki – SP im. KEN w Łobżenicy
2.Maria Gwizdalak – SP im. Adama Mickiewicza w Witosławiu
3.Bartłomiej Pachuta –SP im. KEN w Łobżenicy.