Gratulacje dla laureatów olimpiady wiedzy o HIV i AIDS

Data: 08-12-2023    Drukuj     Udostępnij     Udostępnij

lauratom olimpiady gratulował Arkadiusz Kubich, wicestarosta pilski 7 grudnia w Powiatowym Centrum Iskra w Pile odbyło się uroczyste wręczenie nagród Starosty Pilskiego laureatom Powiatowej Olimpiady Wiedzy o HIV i AIDS pod hasłem „AIDS – wczoraj, dziś, jutro” organizowanej dla uczniów szkół średnich.

Uczniów oraz ich opiekunów przywitał Arkadiusz Kubich, wicestarosta pilski oraz Danuta Kmieciak, Państwowy Powiatowy Inspektor Sanitarny w Pile. Wicestarosta pogratulował młodzieży ich zaangażowania i chęci zgłębiania wiedzy o HIV i AIDS oraz uwrażliwienia na problem i solidaryzowaniu z ludźmi, których dotyka ta choroba.

Następnie wręczono nagrody laureatom.
I miejsce zdobyła Katarzyna Darul z I Liceum Ogólnokształcącego im. Marii Skłodowskiej – Curie w Pile,
II – Kinga Miętkiewicz z Zespołu Szkół im. Stanisława Staszica,
III miejsce ex aequo Amelia Marciniak z Zespołu Szkół Ekonomicznych i Piotr Czapczyk z Liceum Ogólnokształcącego Towarzystwa Salezjańskiego im. Św. Jana Bosko w Pile.

Gratulujemy. Olimpiada organizowana jest co roku z okazji przypadającego 1 grudnia Światowego Dnia AIDS.