Wymiana oświetlenia na energooszczędne w DPS w Dębnie

Data: 04-12-2023    Drukuj     Udostępnij     Udostępnij

wymiana oświetlenia kosztowała prawie 100 tys. zł
Zakończyła się wymiana oświetlenia w Domu Pomocy Społecznej w Dębnie na energooszczędne.

Zadanie to objęło zakup, wymianę oraz modernizację łącznie 427 punktów oświetlenia wewnętrznego w budynku. W każdym punkcie oświetleniowym zastosowano energooszczędne żarówki, pozwalające zmniejszyć zużycie energii. Zastosowane rozwiązania pomogą zapobiegać przepięciom, zapewnią bezpieczeństwo energetyczne. Technologia LED to ekologiczne źródło światła bezpieczne dla środowiska naturalnego.

Na wymianę oświetlenia w DPS w Dębnie Powiat Pilski - Starostwo Powiatowe w Pile pozyskał dofinansowanie z Wojewódzkiego Funduszu Ochrony Środiwska i Gospodarki Wodnej w Poznaniu w kwocie 77 119,04 zł. Całość kosztowała 96 398,81 zł, Powiat Pilski dołożył 19.279,77 zł.