Konwent powiatowej administracji geodezyjnej i kartograficznej

Data: 31-10-2023    Drukuj     Udostępnij     Udostępnij

konwent odbył się w Starostwie Powiatowym w Pile W Starostwie Powiatowym w Pile 27 października odbył się konwent regionalny, na którym spotkali się przedstawiciele powiatowej administracji geodezyjnej i kartograficznej.

Uczestniczyli w nim przedstawiciele z powiatów: pilskiego, czarnkowsko-trzcianeckiego, złotowskiego, chodzieskiego i wągrowieckiego.
Głównym tematem było omówienie realizacji znowelizowanej ustawy Prawo geodezyjne i  kartograficzne oraz praktyczne stosowanie nowych regulacji.

- Takie spotkania są nam potrzebne. Służą rozwiązywaniu problemów w działaniu służby geodezyjnej i kartograficznej, poszukiwaniu wzorców usprawniających to działanie i ustalaniu wspólnych, jednolitych dla subregionu zasad postępowań szczególnie na styku urząd obywatel - mówi Krzysztof Pawlak, Geodeta Powiatowy w Starostwie Powiatowym w Pile.