Seniorki z Wysokiej na pokazie mody w strojach z epoki PRL

Data: 27-10-2023    Drukuj     Udostępnij     Udostępnij

pokaz mody odbył się w sali ślubów w Urzędzie Miasta i Gminy Wysoka Uczestniczki Klubu Seniora w Wysokiej wystąpiły w pokazie mody w stylu PRL. To było fantastyczne wydarzenie, a panie były gromko oklaskiwane przez rodziny, przyjaciół, urzędników.

Pokaz odbył w Sali ślubów w Urzędzie Miasta i Gminy Wysoka. Na wybiegu panie prezentowały się rewelacyjnie, były eleganckie, uśmiechnięte, zadbały o każdy szczegół garderoby.
- Byłem pod ogromnym wrażeniem tego wydarzenia. Aktywność i pomysły seniorów są naprawdę imponujące i budzą podziw – mówi Eligiusz Komarowski, starosta pilski.

Słowa uznania należą się także pracownikom Miejsko-Gminnego Ośrodka Pomocy Społecznej w Wysokiej, którzy mocno zaangażowali się w organizację tego wydarzenia.  Dopełnieniem pokazu była jeszcze ciekawa wystawa pamiątek z okresu PRL.