Razem prezentowali swoje zdolności

Data: 16-08-2013    Drukuj     Udostępnij     Udostępnij

Razem prezentowali swoje zdolności

Tradycja zobowiązuje. Po raz kolejny w uroczystość Wniebowzięcia Najświętszej Maryi Panny Park Miejski w Łobżenicy stał się miejscem spotkań lokalnych twórców. Targ pod nazwą „Razem z Nami” zgromadził również osoby z dysfunkcjami, reprezentujące warsztaty terapii zajęciowej i domy pomocy społecznej działające w powiecie pilskim. Plenerowej imprezie, do której wspaniale dopasowała się pogoda, patronował starosta pilski Mirosław Mantaj.

Wydarzenie zorganizowały Gminne Centrum Kultury w Łobżenicy oraz Domy Pomocy Społecznej w Chlebnie i Dębnie. Na ich zaproszenie dotarły osoby, które potrafią wykonać cuda z kawałka papieru, kory bądź włóczki. Nie zabrakło także wykonawców, którzy zaprezentowali swój talent wokalny. Kolejna edycja Targu Twórców już za rok.