Gratulacje z okazji 45-lecia pracy zawodowej dyrektor PUP w Pile

Data: 17-10-2023    Drukuj     Udostępnij     Udostępnij

starosta złożył gratulacje dyrektor PUP w Pile 45 lat pracy zawodowej obchodzi w tym roku Ewa Dorna, dyrektor Powiatowego Urzędu Pracy w Pile.

Z okazji jubileuszu Eligiusz Komarowski, starosta pilski złożył pani dyrektor gratulacje.
- To niezwykle imponujący staż pracy wypełniony sukcesami. Współpracuje nam się bardzo dobrze i efektywnie. Życzę kolejnych sukcesów i wszelkiej pomyślności - powiedział starosta.

Ewa Dorna od początku swojej kariery zawodowej związana jest z urzędem pracy. Wcześniej wojewódzkim, rejonowym, a od 2000 roku kieruje Powiatowym Urzędem Pracy w Pile.

- Niezwykle doceniam profesjonalizm Pani dyrektor. Zawsze potrafi  sprostać nowym wyzwaniom, choćby takim, jak niedawna pandemia COVID, która nałożyła na pracowników urzędu mnóstwo nowych obowiązków związanych z realizacją działań antykryzysowych ratujących przedsiębiorstwa i małe firmy.  PUP w Pile wywiązał się z nich bardzo dobrze - dodaje starosta.

Na uznanie zasługuje także umiejętne pozyskiwanie środków z programów rządowych oraz unijnych, które PUP w Pile rozdysponowuje zgodnie z lokalnymi potrzebami. Dzięki temu sytuacja na rynku pracy się ustabilizowała, a w powiecie mamy znikome bezrobocie.

- Dla mnie największą satysfakcją z pracy jest pomoc ludziom. To najlepsza motywacja. Trzeba być empatycznym, umieć wsłuchiwać się w ich potrzeby - mówi Ewa Dorna, dyrektor PUP w Pile.