Regaty dla Powiatu!

Data: 05-08-2013    Drukuj     Udostępnij     Udostępnij

Regaty dla Powiatu!

Z niekłamaną satysfakcją informujemy, że niedzielne regaty smoczych łodzi, jakie zorganizowano na jeziorze Płotki, zakończyły się zwycięstwem reprezentacji Powiatu Pilskiego! Impreza towarzyszyła odbywającym się od czwartku ogólnopolskim zawodom siatkówki plażowej „Plaża Open 2013”.

Nasza drużyna zaczęła najbardziej nieszczęśliwie, jak to tylko możliwe, bowiem od niezawinionego przez siebie upadku. W powtórce „powiatowcy” ulegli Urzędowi Miasta, ale dzięki świetnym zwycięstwom nad firmą Exalo Drilling oraz Ars Medicalem ostatecznie sięgnęli po mistrzowski puchar, sponsorowany przez dyrektora MOSiR-u. Naszej drużynie serdecznie gratulujemy!

Dodajmy, że zwycięzcami pilskiej „Plaży Open” zostali aktualni akademiccy mistrzowie Europy, Damian Wojtasik i Jarosław Lech (Sosnowiec/Milicz). Wśród pań triumfowały złote medalistki mistrzostw świata juniorek, Karolina Baran i Jagoda Gruszczyńska (Wieliczka/Września). Najlepszą parą w czwartkowym turnieju amatorów okazał się duet Maciej Tomczyński i Adam Giers z Nakła nad Notecią.