Huczne obchody Dni Białośliwia

Data: 13-06-2023    Drukuj     Udostępnij     Udostępnij

Dni Białośliwia odbyły się w Parku Dworskim Raczyńskich W sobotę mieszkańcy hucznie obchodzili Dni Białośliwia. Z tej okazji w Parku Dworskim Raczyńskich odbył się piknik, atrakcji dla dzieci i dorosłych nie brakowało.

Były pokazy sportowe, m.in. judoków z UKS 6 Piła, zamki dmuchane i trampoliny dla dzieci. Koncerty na scenie, a na koniec dyskoteka pod chmurką.
Uczestników również odwiedził Eligiusz Komarowski, starosta pilski.

- Brawo dla organizatorów za przygotowanie naprawdę wielu atrakcji dla mieszkańców, przede wszystkim dla dzieci i wielu imprez towarzyszących także dla dorosłych.  Wybór miejsca jakim jest Park Dworski Raczyńskich też był znakomity. Podobnych, klimatycznych miejsc mamy w gminach powiatu wiele i ważne, aby korzystali z nich mieszkańcy . Gratuluję władzom Gminy Białośliwie i wszystkim zaangażowanym w organizację tego wydarzenia – mówi starosta.

Obchody Dni Białośliwia odbyły się z rozmachem, ku zadowoleniu mieszkańców. Wydarzenie wsparł Powiat Pilski – Starostwo Powiatowe w Pile.