Festyn z okazji Dnia Dziecka w Młotkowie. Atrakcji nie zabrakło

Data: 12-06-2023    Drukuj     Udostępnij     Udostępnij

relacja z festynu z okazji Dnia Dziecka, który odbył się przy wsparciu Powiatu Pilskiego W gminach powiatu pilskiego dzieje się niezwykle dużo. Aktywne są sołectwa, stowarzyszenia, Koła Gospodyń Wiejskich, które organizują pikniki i spotkania integracyjne dla mieszkańców. Potrafią zorganizować sponsorów i wsparcie samorządów.

W sobotę przy świetlicy wiejskiej w Młotkowie (gmina Wysoka) odbył się piknik z okazji Dnia Dziecka. Organizatorzy postarali się, aby dla dzieci tych młodszych jak i starszych atrakcji nie zabrakło. Były gry, zabawy na trampolinie, piana strażacka i zabawa taneczna dla dorosłych. Uczestników pikniku odwiedzili Eligiusz Komarowski, starosta pilski oraz Ewa Ramusiewicz, radna Rady Powiatu w Pile.

- To była dobra zabawa dla wszystkich. Takie wydarzenia inetgracyjne dla mieszkańców są potrzebne. Brawo dla organizatorów - mówi starosta.

Wydarzenie wsparł Powiat Pilski - Starostwo Powiatowe w Pile.