Turniej piłkarski dla dzieci na stadionie przy Okrzei

Data: 18-04-2023    Drukuj     UdostÄ™pnij     UdostÄ™pnij

Relacja z turnieju piłkarskiego dla dzieci na stadionie przy Okrzei w Pile  W niedzielę na Stadionie Powiatowym przy Okrzei w Pile rozegrano Turniej LEO CUP 2023, w którym uczestniczyli młodzi adepci piłki nożnej. W turnieju zagrało prawie 200 zawodników.

Dzieci rywalizowały w dwóch kategoriach wiekowych. Godziny poranne należały do drużyn z rocznika 2013 i młodsi, a po południu swoje mecze rozgrywały dziewczynki i chłopcy urodzone w 2012 roku i młodsi. Mimo niesprzyjającej aury w turnieju rywalizowało kilkanaście drużyn z Piły i okolic, ale także z Gniezna, Szczecinka i Czaplinka.

- PiÄ™knych akcji i bramek nie brakowaÅ‚o. Wszyscy pokazali siÄ™ z najlepszej strony, a ich umiejÄ™tnoÅ›ci i zaangażowanie zrobiÅ‚y na nas wszystkich ogromne wrażenie.  ChciaÅ‚bym podziÄ™kować wszystkim trenerom i rodzicom, którzy wsparli swoje drużyny i dopingowali naszych mÅ‚odych zawodników – mówi Eligiusz Komarowski, starosta pilski.

Tradycyjnie o doskonałą oprawę i organizację turnieju zadbało Stowarzyszenie K-Sport Region Pilski.

Zapisz siÄ™ na newsletter