Gratulacje dla nowego Szefa WCR w Pile

Data: 05-04-2023    Drukuj     Udostępnij     Udostępnij

Gratulacje dla nowego Szefa WCR w Pile Ppłk Bogdan Stasiak został nowym Szefem Wojskowego Centrum Rekrutacji w Pile.

Gratulacje z okazji objęcia tego zaszczytnego i odpowiedzialnego stanowiska w imieniu władz Powiatu Pilskiego złożył Arkadiusz Kubich, wicestarosta pilski.
- Dowodzenie tak ważną jednostką administracji wojskowej jest dużym zaszczytem, ale wiąże się również z wielką odpowiedzialnością. Życzę, aby pełnienie nowych obowiązków skutkowało sukcesem i przynosiło satysfakcję – powiedział.

Wicestarosta zapewnił również o dalszej otwartości na współpracę.
-  Jesteśmy przekonani, że dotychczasowa współpraca z Wojskowym Centrum Rekrutacji w Pile będzie się układać tak dobrze, jak dotąd.

Przypomnijmy, że Powiat Pilski - Starostwo Powiatowe w Pile współpracuje z WCR w Pile m.in. przy organizacji Rodzinnych Pikników Wojskowych na Stadionie Powiatowym przy Okrzei w Pile, które zawsze cieszą się ogromnym zainteresowaniem mieszkańców.