Rodzinny Piknik w Kosztowie - udane wydarzenie dla mieszkańców

Data: 29-08-2022    Drukuj     Udostępnij     Udostępnij

Rodzinny Piknik w Kosztowie - udane wydarzenie dla mieszkańców W niedzielę w Kosztowe (gm. Wyrzysk) odbył się Rodzinny Piknik z okazji Dożynek Parafialnych.
Była to niezwykle udana impreza, w której organizację zaangażowała się sołtys wsi Renata Młodzik i Rada Sołecka, miejscowa parafia, OSP Kosztowo i wiele innych instytucji m.in. Policja, a wydarzenie wsparł Powiat Pilski - Starostwo Powiatowe w Pile.
Atrakcji dla dzieci i dorosłych nie brakowało. Był zamek dmuchany, pokazy strażackiego sprzętu, w tym węża strażackiego w akcji (niezwykła frajda dla dzieci), ognisko, policyjny Pyrek i akcja znakowania rowerów.
Uczestników odwiedzili m.in. Eligiusz Komarowski, starosta pilski i Iwona Schulz  radna Rady Powiatu w Pile z okręgu Wyrzysk.
- To przykład jak można nawet w małej społeczności dzięki zaangażowaniu lokalnych władz i instytucji zorganizować coś miłego i integrującego mieszkańców – mówi starosta.