Chagall i Toulouse-Lautrec w BWA. Dzieła można kupić!

Data: 17-08-2022    Drukuj     Udostępnij     Udostępnij

Chagall i Toulouse-Lautrec w BWA. Dzieła można kupić!
W Galerii BWA Powiatu Pilskiego dzieła wielkich mistrzów światowego malarstwa, m.in. Marca Chagalla. Co ważne, które można również kupić!

"Sztuka przez epoki” to tytuł nowej wyjątkowej wystawy w Galerii BWA Powiatu Pilskiego. Prezentowane są na niej dzieła z różnych okresów w sztuce, pochodzące z prywatnych kolekcji prof. Jacka Ojrzanowskiego i Stanisława Romaniszyna. Wśród nich są prawdziwe perełki – dzieła wielkich mistrzów malarstwa, m.in.:
Angelo Maria Crivellego, Jesusa Villara, Leala Macka, Carla Johna Davida Nordella, czy Waltera Heiminga, a nawet oryginalne litografie autorstwa Marca Chagalla i Henri de Toulouse-Lautreca oraz cenna kopia dzieła Claude’a Moneta. I wiele innych wspaniałych obrazów.

Wystawę można oglądać od 16 sierpnia. Naprawdę warto ją zobaczyć! Kolejna ważna informacja jest taka, że wszystkie pokazane na tej wystawie dzieła można kupić… A jest czym się zachwycić!

Przypominamy: galeria jest czynna w poniedziałki, wtorki, piątki w godz. 9.00-15.00, w środy i czwartki w godz. 9.00-19.00.
Ekspozycja połączona jest z dyskursem o inwestowaniu w sztukę. 2 września odbędzie się na ten temat spotkanie z udziałem przedsiębiorców, przedstawicieli domów aukcyjnych, banków itp. instytucji. Już teraz zapraszamy.

Więcej informacji na stronie FB Biura Wystaw Artystycznych Powiatu Pilskiego, wystarczy kliknąć TUTAJ