Krostkowo ma sprawnych strażaków

Data: 14-06-2013    Drukuj     Udostępnij     Udostępnij

Krostkowo ma sprawnych strażaków

Boisko w Białośliwiu służy nie tylko piłkarzom Stelli. W wolnych chwilach korzystają z niego również strażacy. Tak było choćby w drugą niedzielę czerwca, kiedy pięć drużyn wzięło udział w Gminnych Zawodach Ochotniczych Straży Pożarnych. Pogoda sprzyjała obserwacji emocjonującej imprezy, toteż i wsparcie z trybun było niemałe. Po podliczeniu punktów okazało się, że triumfatorem zmagań została grupa strażaków z Krostkowa, która wyprzedziła kolegów po fachu – kolejno – z: Pobórki Wielkiej, Białośliwia, Dębówka Nowego i Dworzakowa. Zwycięzcy będą reprezentować gminę w zawodach powiatowych.

Zdjęcie jest własnością „Gazety Regionalnej Powiat”. Rozpowszechnianie jest możliwe wyłącznie za zgodą Redakcji czasopisma.