Zapraszamy na targi edukacyjne do hali na Pola

Data: 04-03-2022    Drukuj     Udostępnij     Udostępnij

Zapraszamy na targi edukacyjne do hali na Pola Po rocznej przerwie spowodowanej pandemią powracają „PILSKIE POWIATOWE TARGI EDUKACYJNE”, które odbędą się 19 marca, po raz pierwszy w Powiatowej Hali Sportowej przy Pola w Pile.
Na targach zaprezentują się wszystkie szkoły i placówki oświatowe prowadzone przez Powiat Pilski, które zaprezentują bogatą ofertę kształcenia w liceach ogólnokształcących oraz kształcenia zawodowego w branżowych szkołach i technikach.
Przypominamy, że stworzyliśmy bogatą ofertę m.in. klas „mundurowych” zarówno na poziomie liceów ogólnokształcących jak i techników: policyjne i strażackie, technik logistyk wojskowy i strażacki, Odział Przygotowania Wojskowego czy elitarny kierunek w ramach programu MON „CYBER.MIL z klasą” w Zespole Szkół Technicznych w Pile.

Zainteresowaniem cieszy się również nowa klasa multimediów w Zespole Szkół Ekonomicznych  w Pile - to bardzo przyszłościowy kierunek, który także polecamy.
Szczegółowa oferta będzie dostępna  w „Informatorze Edukacyjnym 2022/2023”, który każdy będzie mógł  otrzymać podczas targów, będzie on również dostępny na naszej stronie internetowej www.powiat.pila.pl oraz www.edu.powiat.pila.pl
- Serdecznie zapraszam na Powiatowe Pilskie Targi Edukacyjne. Jestem przekonany, że w bogatej ofercie naszych szkół ponadpodstawowych każdy znajdzie swój kierunek kształcenia, który pozwoli zarówno doskonale przygotować się na studia, jak i kształcić się w różnych zawodach, na najwyższym poziomie. Targi będą także okazją do spotkania z nauczycielami i rozmów ze starszymi koleżankami i kolegami  – mówi Eligiusz Komarowski, starosta pilski.