Nowa przychodnia dla zwierząt, w której poczują się jak w domu

Data: 12-05-2021    Drukuj     Udostępnij     Udostępnij

Nowa przychodnia dla zwierząt, w której poczują się jak w domu
Przychodnia Weterynaryjna Małych Zwierząt "Ryś" otworzyła nową siedzibę przy ul. Podgórnej 5 w Pile. To wyjątkowe miejsce, w którym zwierzaki poczują się jak w domu.

W Przychodni Weterynaryjnej "Ryś" panuje miła, domowa atmosfera. Pracuje tu profesjonalny personel oraz specjaliści, którzy stawiają na wiedzę, wzajemne zrozumienie i empatię. Wnętrza też są wyjątkowe, świetnie wyposażone, a ich stylizacja nie przypomina typowej przychodni, w surowym szpitalnym klimacie. Są ciepłe i przyjazne.

- Z pewnością będzie to miejsce, w którym zwierzęta potrzebujące pomocy, otrzymają profesjonalne wsparcie i opiekę. Serce i cierpliwość, które okazuje personel zwierzętom jest godna podziwu, podobnie jak otwartość na potrzeby właścicieli zwierząt - mówi Eligiusz Komarowski, starosta pilski, który uczestniczył w otwarciu nowej siedziby przychodni.

Gratulujemy Annie Białkowskiej i Ryszardowi Soleckiemu otwarcia tego wyjątkowego miejsca w stolicy powiatu pilskiego.