Przybyli i zwyciężyli

Data: 19-04-2013    Drukuj     Udostępnij     Udostępnij

Przybyli i zwyciężyli

Najlepszą drużyną w dwudziestej edycji Rejonowych Mistrzostw Udzielania Pierwszej Pomocy okazał się debiutujący w tym współzawodnictwie Zespół Szkół Ponadgimnazjalnych w Łobżenicy. Jak widać, nauka nie poszła w las, wszak od niedawna łobżenicka placówka szczyci się posiadaniem klasy o profilu ratownictwo medyczne. Teraz pokonać uczniów ze wschodniej części naszego powiatu będzie niezmiernie trudno.

Konkurs zorganizował rejonowy oddział Polskiego Czerwonego Krzyża we współpracy z Państwową Wyższą Szkołą Zawodową w Pile oraz Wydziałem Spraw Obywatelskich i Zarządzania Kryzysowego pilskiego Starostwa.

Wyniki XX Rejonowych Mistrzostw Udzielania Pierwszej Pomocy PCK (Piła, 18 kwietnia 2013 roku):

1. Zespół Szkół Ponadgimnazjalnych im. T. Kościuszki w Łobżenicy
  2. Zespół Szkół im. S. Staszica w Pile
  3. Centrum Kształcenia „Nauka” w Pile
  4. Zespół Szkół Ponadgimnazjalnych nr 2 im. Komisji Edukacji Narodowej w Pile (Technikum nr 2 w Pile)
  5. Zespół Szkół Gastronomicznych w Pile (druga drużyna)
  6. I Liceum Ogólnokształcące im. Marii Skłodowskiej – Curie w Pile
  7. Zespół Szkół Ponadgimnazjalnych nr 2 im. Komisji Edukacji Narodowej w Pile (III Liceum Ogólnokształcące)
  8. Zespół Szkół Ekonomicznych w Pile (druga drużyna)
  9. 9. Zespół Szkół Gastronomicznych w Pile (pierwsza drużyna)
  10. 10. Zespół Szkół Ponadgimnazjalnych nr 1 im. H. Cegielskiego w Pile
  11. 11. Zespół Szkół Ekonomicznych w Pile (pierwsza drużyna)