Weź udział w ankiecie nt. mobilności w czasie pandemii

Data: 14-12-2020    Drukuj     Udostępnij     Udostępnij

Weź udział w ankiecie nt. mobilności w czasie pandemii Pracownicy dydaktyczni Państwowej Uczelni Stanisława Staszica w Pile wspólnie ze swoimi kolegami z Uniwersytetów w Żylinie, Zagrzebiu i Ljubljanie, a także Instytutu Technologii i Biznesu w Czeskich Budziejowicach, prowadzą międzynarodowe badania naukowe, obejmujące Polskę, Czechy, Słowację, Chorwację i Słowenię na temat zmian mobilności mieszkańców po wprowadzeniu ograniczeń związanych z pandemią koronawirusa. Naukowcy zachęcają mieszkańców gmin powiatu pilskiego do udziału w tym badaniu.

- Zapraszamy Państwa do udziału w dobrowolnych i anonimowych badaniach ankietowych. Zgromadzone statystyki wykorzystywane będą jako zagregowane dane naukowe, które stanowić będą cenne źródło do przygotowania międzynarodowej analizy porównawczej w postaci naukowego artykułu – informuje dr inż. Piotr Gorzelańczyk z Zespołu Badawczego PUUS w Pile.

Ankieta składa się z 18 pytań pozwalających na wybór jednej odpowiedzi lub umożlwiających wpisanie własnej opinii/komentarza. Wypełnienie ankiety zajmie około 5 minut.

WYPEŁNIJ ANKIETĘ