Organizacja ruchu przy Cmentarzu Komunalnym w Pile 1 listopada

Data: 29-10-2020    Drukuj     Udostępnij     Udostępnij

Organizacja ruchu przy Cmentarzu Komunalnym w Pile 1 listopada Tradycyjnie 1 listopada, w Dniu Wszystkich Świętych w rejonie Cmentarza Komunalnego w Pile, zmianie ulegnie organizacja ruchu samochodów i autobusów.
Tego dnia od ulicy Poznańskiej autobusy będą kursować jedynie ul. Przemysłową (w dwóch kierunkach) do pętli autobusowej znajdującej się naprzeciwko bramy cmentarza.
Z kolei samochody od ul. Poznańskiej będą kierowane na ulicę Motylewską. Powrót z nekropolii w kierunku centrum miasta będzie odbywał się wokół cmentarza w jednym kierunku przez ul. Przemysłową oraz w stronę obwodnicy - drogi krajowej nr 11.
Tak organizacja ruchu ma na celu jego usprawnienie.

- W związku ze wzrostem liczby zakażeń SARS CoV- 2 w kraju i w gminach powiatu pilskiego zachęcam Państwa, aby odwiedziny na grobach bliskich rozłożyć w czasie. Ważne jest również nasze wspólne bepieczeństwo - mówi Eligiusz Komarowski, starosta pilski.