Awanse zawodowe dla nauczycieli

Data: 01-09-2020    Drukuj     Udostępnij     Udostępnij

Awanse zawodowe dla nauczycieli Dzisiaj w Starostwie Powiatowym w Pile Eligiusz Komarowski, starosta pilski wręczył awanse zawodowe na stopień nauczyciela mianowanego. Awansu gratulowali również Arkadiusz Kubich, wicestarosta pilski oraz Łucja Zielińska, dyrektor Wydziału Oświaty w Starostwie Powiatowym w Pile.

Awanse otrzymało czterech nauczycieli:
Joanna Katarzyna Bąk - nauczyciel przyrody i biologii z I Liceum Ogólnokształcącego  im. Marii Skłodowskiej-Curie w Pile,

Krzysztof Jaros - nauczyciel historii, WOS, historii i społeczeństwa,  wychowawca w internacie w Zespole Szkół im. Stanisława Staszica w Pile,

Katarzyna Ewa Kaczmarek - nauczyciel geografii, biologii, informatyki, oligofrenopedagogiki (dział pedagogiki specjalnej - zajęcia z komunikowania się, rozwoju osobistego i społecznego) w Szkole Podstawowej Specjalnej w Zespole Szkół w Łobżenicy,

Małgorzata Świerczyńska - nauczyciel przedmiotów zawodowych budowlanych w Zespole  Szkół Budowlanych w Pile.

- Gratulujemy i życzymy kolejnych sukcesów w pracy edukacyjnej – powiedział starosta Eligiusz Komarowski.