Zapraszamy na mecz na Stadion Powiatowy przy Okrzei w Pile

Data: 28-08-2020    Drukuj     Udostępnij     Udostępnij

Zapraszamy na mecz na Stadion Powiatowy przy Okrzei w Pile
Zapraszamy mieszkańców na pierwszy mecz rozegrany na zmodernizowanym Stadionie Powiatowym w Pile przy ul. Okrzei. Mecz odbędzie się w sobotę, 29 sierpnia.

Naprzeciwko siebie staną dwie drużyny Powiat i Przyjaciele, w której zagrają znani polscy piłkarze m.in. Jakub Wawrzyniak i Michał Żewłakow oraz legendarna drużyna MKP Piła 1999 r.

To będzie wielki mecz na odnowionej murawie dużej płyty boiska. Emocji z pewnością nie zabraknie.
Sportowe widowisko rozpocznie się o godz. 18.00.

Ale już wcześniej rozegrany zostanie Turniej Szkółek Piłkarskich. Zaczynamy o godz. 14.00.

Co ważne, nasze wydarzenie ma cel charytatywny. Będziemy zbierać środki na leczenie chorych dzieci Julii Czerepaniak i Hani Łączkowskiej.

Zapraszamy serdecznie młodzież, rodziny, seniorów Będzie można skorzystać ze wszystkich naszych nowych obiektów. Szczególną atrakcją dla dzieci na pewno będzie nowy plac zabaw.

Wejście i wjazd od ul. Podgórnej. Przy wejściu na stadion będzie możliwość skorzystania z płynu dezynfekcyjnego i maseczek.