Stadion Powiatowy przy Okrzei w Pile otwarty dla mieszkańców

Data: 25-08-2020    Drukuj     Udostępnij     Udostępnij

Stadion Powiatowy przy Okrzei w Pile otwarty dla mieszkańców W miniony weekend został otwarty dla mieszkańców zmodernizowany Stadion Powiatowy przy ul. Okrzei w Pile. Obecnie jest czynny codziennie. Zapraszamy.
W sobotę biegacze wypróbowali nową tartanową bieżnię, w niedzielę odwiedzały go całe rodziny.

Stadion będzie czynny codziennie, od poniedziałku do piątku w godz. od 16.00 do 21.30, w weekendy od 8.00 do 21.30.
- Serdecznie Państwa zapraszam do korzystania z tego miejsca. Stadion odnowiliśmy dla Was. Gorąco zachęcam do korzystania z części rekreacyjnej, na której dzieci mogą spędzić miło czas na nowym placu zabaw, wszyscy mogą korzystać z siłowni, wypocząć. Na dużym stadionie można pobiegać na bieżni, także w godzinach wieczornych przy nowoczesnym sztucznym oświetleniu mówi Eligiusz Komarowski, starosta pilski.

Przypominamy, że nowa bieżnia jest przystosowana dla biegaczy i należy korzystać z niej w obuwiu sportowym. Nie należy wjeżdżać na nią na deskorolce, rowerem, czy innym pojazdem. Podobnie odnowiona murawa na dużej płycie boiska, służyć ma przede wszystkim piłkarzom.
- Chodzi o nasze wspólne dobro, by stadion służył nam wszystkim jak najdłużej i był wspaniałym miejscem dla mieszkańców powiatu pilskiego do uprawiania sportu i rekreacji – dodaje starosta Eligiusz Komarowski.