Zapraszamy na Jesienną Biesiadę i Piknik Bezpieczeństwa

Data: 09-10-2018    Drukuj     Udostępnij     Udostępnij

Zapraszamy na Jesienną Biesiadę i Piknik Bezpieczeństwa Już w najbliższą sobotę, 13 października czekamy na Was na stadionie przy Okrzei! Tym razem zapraszamy na Jesienną Biesiadę Pokoleniową i Piknik Bezpieczeństwa.

Zaczynamy o godz. 14:00. Będzie super zabawa, tańce przy koncercie zespołu San Marco, dużo ciekawych pokazów policyjnych, znakowanie rowerów, do tego ogniska, zamki dmuchane dla dzieci (za darmo) i bezpłatna grochówka dla wszystkich.
Biesiadę organizujemy razem z Komendą Powiatową Policji w Pile. Zaprosiliśmy także strażaków, funkcjonariuszy Szkoły Policji w Pile i wielu innych partnerów, by atrakcji było jak najwięcej.
I tak:
- będzie znakowanie rowerów – do tego w prezencie elementy odblaskowe, rodzinny quiz o bezpieczeństwie
- pokaz symulatora dachowania
- pokaz specjalistycznego sprzętu strażackiego
- pokaz „kryminalnej walizki”
- pokaz technik samoobrony
- studenci PWSZ - pokaz ratownictwa medycznego.

Kwestie bezpieczeństwa to nie wszystko, bo jak biesiada, to musi być jeszcze dobra zabawa.
- dmuchane zamki dla dzieci – za damo i zabawy edukacyjne dla dzieci przygotowane przez Powiatową i Miejską Bibliotekę Publiczną.
- rodzinne konkursy, w tym przeciąganie liny z cennymi nagrodami
- muzyka na żywo w wykonaniu zespołu San Marco
- ogniska, pokaz sprzętu strażackiego
- tańce, bezpłatna grochówka.

Bawimy się do zmierzchu. Zapraszamy, Widzimy się już w sobotę, 13 października o godz. 14.00.