Podziękowania za długoletnią pracę w administracji

Data: 29-08-2018    Drukuj     Udostępnij     Udostępnij

Podziękowania za długoletnią pracę w administracji Po 44 latach pracy, w większości w administracji samorządowej na emeryturę odeszła Pani Maria Rozpłoch. Uroczyście pożegnali ją pracownicy Starostwa Powiatowego w Pile.
Maria Rozpłoch ostatnio pracowała jako inspektor w Wydziale Nieruchomości Starostwa Powiatowego w Pile. Ogółem przepracowała ponad 44 lata, w większości w administracji samorządowej (m. in. w Urzędzie Rejonowym w Wyrzysku , Urzędzie Miasta i Gminy w Wyrzysku), a  od 1 stycznia 1999 r. została inspektorem w Starostwie Powiatowym w Pile, w Wydziale Geodezji, Kartografii, Katastru i Gospodarki Nieruchomościami.
 Od 2007 r pracowała w Wydziale Nieruchomości. Pani Maria zawsze pozytywnie i z należnym szacunkiem odnosiła się do interesantów, służyła im pomocą. Była profesjonalistką i pomagała także współpracownikom.
- Zawsze uważałam, że praca urzędnika to służba obywatelowi. Ta myśl przyświecała mi przez całe lata pracy  - podkreślała jeszcze kilkakrotnie podczas okolicznościowego pożegnania.
Na spotkaniu obecny był Przemysław Pochylski, etatowy członek Zarządu Powiatu, który życzył Pani Marii, by na emeryturze realizowała swoje pasje, na które barkowało jej czasu, kiedy pracowała.
- Wiem, że myśli Pani o ponownej nauce jazdy i powrocie za kierownicę, czego życzę Pani bardzo serdecznie i trzymam za to kciuki. Z pewnością pozwoli to Pan na długie i dalekie podróże oraz zwiedzanie Polski, a także innych krajów w Europie - powiedział Przemysław Pochylski.