Mieszkańcy Osieka z wizytą u Starosty

Data: 26-09-2017    Drukuj     UdostÄ™pnij     UdostÄ™pnij

Mieszkańcy Osieka z wizytą u Starosty

Z inicjatywy Iwony Schulz, radnej Rady Powiatu w Pile, do pilskiego Starostwa przyjechali członkowie zarządu Koła Emerytów i Rencistów z Osieka nad Notecią. Podczas sympatycznego spotkania ze starostą Eligiuszem Komarowskim nadarzyła się okazja do podzielenia się swoimi spostrzeżeniami i poruszenia ważkich dla osieczan tematów, choćby stanu ulicy Leśnej.

- Spotkania z mieszkańcami są dla mnie bardzo ważne. Problemy mieszkańców Osieka są mi bliskie, staram się znaleźć satysfakcjonujące dla nich rozwiązanie. Zresztą wielokrotnie podkreślałem (i ta deklaracja nie straciła na aktualności), że mój gabinet jest otwarty dla każdego – powiedział starosta pilski.

Było to drugie spotkanie z mieszkańcami Osieka, jakie w ostatnich tygodniach zostało zorganizowane w murach Starostwa. W poprzednim wzięła udział grupa kobiet.

Zapisz siÄ™ na newsletter