O kierunkach rozwoju PHILIPS Lighting Poland w Pile

Data: 01-09-2017    Drukuj     Udostępnij     Udostępnij

O kierunkach rozwoju PHILIPS Lighting Poland w Pile

W piątek Starosta Pilski Eligiusz Komarowski spotkał się z Bogdanem Rogalą - Dyrektorem Generalnym Philips Lighting na kraje Europy Centralno-Wschodniej, który jednocześnie pełni funkcję Prezesa Philips Lighting Poland w Pile. Podczas spotkania Bogdan Rogala przedstawił Staroście Pilskiemu nowego Dyrektora Zarządzającego fabryką w Pile Pana Rifki Al Amin. Rozmawiano także o rozwoju firmy oraz bieżącej i przyszłej współpracy Philips Lighting Poland ze Starostwem Powiatowym w Pile.

Pochodzący z Indonezji Pan Rifki Al Amin, jest wysoko cenionym i doświadczonym menadżerem w Philips Lighting i właśnie teraz rozpoczyna pracę w Pile. Pan Rifki Al Amin przedstawił swój życiorys, wspominając o wcześniejszej pracy w Indonezji, Tajlandii, jak i o ostatniej pełnionej funkcji dyrektora zarządzającego fabryki PHILIPS w Yizheng (Chiny). Ciekawostką jest fakt, iż nie jest to pierwsze doświadczenie Rifiki Al Amin’a ze stolicą powiatu pilskiego – Piłą, ponieważ w 1994 roku przez miesiąc jako inżynier odbywał szkolenie w PHILIPS w naszym mieście. Również w latach późniejszych kilkakrotnie odwiedzał Piłę.