Awans komendanta Szkoły Policji. Gratulacje od Starosty

Data: 23-01-2017    Drukuj     Udostępnij     Udostępnij

Awans komendanta Szkoły Policji. Gratulacje od Starosty

- To był dobry szef. Wymagał, ale był sprawiedliwy i dawał poczucie bezpieczeństwa – tymi słowami inspektor Roman Gryczka, zastępca komendanta Szkoły Policji w Pile, podsumował krótką, ale owocną współpracę z insp. Romanem Sobczakiem. Od teraz były już komendant pilskiej Szkoły będzie pełnił służbę na bardzo odpowiedzialnym stanowisku dyrektora biura kryminalnego Komendy Głównej Policji.

- Zobaczyłem tutaj wielką rodzinę. Obiecywałem, że nie będzie żadnej rewolucji, a ewolucja. Sądzę, że spełniłem te zapowiedzi. Bardzo dziękuję wszystkim za udaną współpracę – mówił insp. Roman Sobczak podczas piątkowego pożegnania. W uroczystej zbiórce wziął również udział starosta pilski Eligiusz Komarowski, który powiedział: - Pańska służba spotkała się z wieloma przychylnymi recenzjami specjalistów. To w dużej mierze pana wysiłek sprawił, że minony rok był dla Szkoły tak udany. Z całego serca gratuluję uzyskanego awansu, świadczącego jednoznacznie o uznaniu, jakim cieszy się pańska praca. Życzę spełnienia marzeń na nowej ścieżce kariery zawodowej.