Tenisiści zagrali w Białośliwiu

Data: 14-12-2016    Drukuj     Udostępnij     Udostępnij

Tenisiści zagrali w Białośliwiu

Nie od dziś wiadomo, że tenis stołowy to dyscyplina bardzo popularna i stosunkowo tania w uprawianiu. Nic dziwnego, że pasją do ping-ponga łatwo się zarazić. Dla miłośników tego widowiskowego sportu Parafialny Klub Sportowy „Michał” z Krostkowa zorganizował w drugą sobotę grudnia Turniej o Puchar Nadnoteckiego Banku Spółdzielczego w Białośliwiu. Wydarzenie wsparł finansowo Powiat Pilski.

Impreza odbyła się w białośliwskiej hali sportowej. Poziom rywalizacji był wysoki. Najlepszy wynik wśród mieszkańców powiatu pilskiego zdobył Wojciech Hałas z Wyrzyska, który triumfował w kategorii otwartej. Statuetki otrzymali również najstarszy i najmłodszy zawodnik. Tym pierwszym okazał się urodzony w 1952 roku Jan Lisaj, a drugim był ośmioletni Tobiasz Błaszczyk.

Uczestnikom i organizatorom gratulujemy zapału, życząc kolejnych sportowych sukcesów!

Wyniki:

• Skrzaci i Żacy (do 10 lat – 12 zawodników):
  1. Patrycja Frelich (LKTS Luvena Luboń)
  2. Wiktor Puciłowski (WLKS Łobzonka Wyrzysk)
  3. Tobiasz Błaszczyk (PKS Michał Krostkowo)

• Młodzicy i Kadeci (do 15 lat – 20 zawodników):
  1. Paweł Ciołkowski (ASTS Olimpia – Unia Grudziądz)
  2. Paweł Strojek (PKS Michał Krostkowo)
  3. Jakub Weyer (PKS Michał Krostkowo)

• Kategoria otwarta (12 zawodników):
  1. Wojciech Hałas (WLKS Łobzonka Wyrzysk)
  2. Piotr Huszek (PKS Michał Krostkowo)