Śladami Natalii Madaj

Data: 11-12-2016    Drukuj     Udostępnij     Udostępnij

Śladami Natalii Madaj

- Cieszę się, że po raz piąty młodzież ze szkół ponadgimnazjalnych rywalizuje o Puchar Starosty. Wszystkim życzę powodzenia. Natchnieniem może być dla was tegoroczny sukces Natalii Madaj, naszej mistrzyni olimpijskiej. Nawiasem mówiąc, miałem okazję razem z nią trenować podczas wrześniowego spotkania w Zespole Szkół Gastronomicznych – powiedział Eligiusz Komarowski, starosta pilski podczas rozpoczęcia 6. Otwartych Mistrzostw na Ergometrach Wioślarskich, organizowanych przez Klub Uczelniany AZS PWSZ Piła, z jego prezesem, Andrzejem Grzesikiem na czele.

Profesjonalnie zorganizowane zawody zgromadziły zarówno studentów, jak i wspomnianych wcześniej uczniów szkół średnich. Chętnych nie zabrakło. Poznajmy zwycięzców rywalizacji o Puchar Starosty Pilskiego:

Dziewczęta ze szkół ponadgimnazjalnych (dystans: 500 metrów):

1. Patrycja Adamek (ZSP nr 2 w Pile)

2. Angelika Gronowska (ZS im. S. Staszica w Pile)

3. Klaudia Adamek (ZSP nr 2 w Pile)

Wystartowało 12 zawodniczek.

Chłopcy ze szkół ponadgimnazjalnych (dystans: 700 metrów):

1. Hubert Przybył (ZS im. S. Staszica w Pile)

2. Kamil Czech (ZS im. S. Staszica w Pile)

3. Kacper Jóźwiak (ZS im. S. Staszica w Pile)

Wystartowało 40 zawodników.

Klasyfikacja drużynowa:

1. ZS im. S. Staszica w Pile

2. ZSP nr 1 w Pile

3. ZSE w Pile

4. ZSP nr 2 w Pile

Serdecznie gratulujemy!

A propos Natalii. Warto pamiętać, że trwa bardzo prestiżowy plebiscyt na Najlepszego Sportowca Polski 2016. Organizatorem zabawy jest „Przegląd Sportowy”. Każdy głos na duet Fularczyk-Kozłowska – Madaj zwiększa jego szansę na zwycięstwo. Pomóżmy mieszkance Szydłowa uplasować się jak najwyżej! Szczegóły można znaleźć na stronie internetowej www.plebiscyt.przegladsportowy.pl .