Konkurs im. Stanisława Staszica – znamy laureatów

Data: 19-11-2016    Drukuj     Udostępnij     Udostępnij

Konkurs im. Stanisława Staszica – znamy laureatów

Tegoroczna edycja jednego ze sztandarowych przedsięwzięć Izby Gospodarczej Północnej Wielkopolski – Konkursu im. Stanisława Staszica – została rozstrzygnięta. Laureaci, reprezentujący wyróżniające się w naszym regionie przedsiębiorstwa oraz instytucje zostali uhonorowani przez organizatorów w przepięknej scenerii, wewnątrz pilskiego hotelu Gromada.

- Serdecznie gratuluję każdemu z państwa bardzo prestiżowego wyróżnienia. Tytuł, którym uhonorowano zarządzane przez państwa przedsiębiorstwa i organizacje, to kolejny dowód na właściwy kierunek działań, podejmowanych przez was z myślą o dobru mieszkańców północnej Wielkopolski – powiedział Eligiusz Komarowski, starosta pilski. Kazimierz Wasiak, przewodniczący rady powiatu w Pile, dodał: - Mam świadomość, ile pracy kosztuje sukces ekonomiczny i jak wiele wysiłku w tworzenie marki trzeba włożyć, aby dobrze ją kojarzono oraz szczerze polecano. Życzę, aby droga do kolejnych laurów okazała się jak najmniej wyboista.

Główni bohaterowie XII Konkursu im. Stanisława Staszica w Pile:

Wybitne przedsięwzięcie regionu północnej Wielkopolski: Ars Medical Sp. z o.o.

Produkcja: Polskie Zakłady Zbożowe Wałcz Wytwórnia Pasz w Pile

Produkcja – wyróżnienia: Zakład Obróbki Drewna ZODAN Adam Nowak i Karpol Sp. z o.o.

Usługa: Biuro Podróży Słoneczna Przygoda Krzysztof Kassner

Usługa – wyróżnienie: Diamentowy Instytut Aleksandra Mazurkiewicz

Handel: Agencja Promocyjno – Handlowa Mini – Max Sp. jawna

Handel – wyróżnienie: Okręgowa Spółdzielnia Mleczarska w Łobżenicy

Dynamiczna firma: Copy System Sp. z o.o.

Odpowiedzialność społeczna i ochrona środowiska: Stowarzyszenie Deep Diver HSA w Pile

Odpowiedzialność społeczna i ochrona środowiska – wyróżnienie: Zamiejscowy Ośrodek Dydaktyczny w Pile Uniwersytet im. Adama Mickiewicza, Centrum Doskonalenia Nauczycieli w Pile i Związek Międzygminny „Pilski Region Gospodarki Odpadami Komunalnymi”

Innowacje i technologie: Plastwil Sp. z o.o.

Innowacje i technologie – wyróżnienie: METROLOG Sp. z o.o.

Osobowość północnej Wielkopolski: Piotr Toboła

Marka północnej Wielkopolski: Asta-Bud Sp. z o.o.

Marka północnej Wielkopolski - wyróżnienie: Okręgowa Spółdzielnia Mleczarska w Czarnkowie, Nieruchomości Furman, Profil Sp. z o.o., Zakłady Mięsne Henryka Stokłosy

Nagrody honorowe: Spółka Wodno – Ściekowa GWDA Sp. z o.o. i Nadnotecki Bank Spółdzielczy w Białośliwiu