11 listopada – radośnie, sportowo i muzycznie

Data: 10-11-2016    Drukuj     Udostępnij     Udostępnij

11 listopada – radośnie, sportowo i muzycznie

Jak spędzić 11 listopada? Na pewno tego dnia nie warto siedzieć w domu. Zachęcamy do czynnego udziału w wydarzeniach organizowanych przez Starostwo Powiatowe w Pile i jednostki organizacyjne powiatu oraz tych, którym patronuje starosta pilski Eligiusz Komarowski.

godz. 9.45 II Niepodległościowy Bieg Najmłodszych (start i meta: stadion przy ul. Okrzei w Pile)

godz. 10.30 X Bieg Niepodległości i I Marsz Nordic Walking (start i meta: stadion przy ul. Okrzei w Pile)

godz. 10.00 Niepodległościowy Turniej Szachowy; organizator: MDK „Iskra” przy ul. Okrzei w Pile

godz. 13.00 Turniej Niepodległości o Puchar Starosty Pilskiego; organizator: Stowarzyszenie Orlik Piła, miejsce: hala sportowa Zespołu Szkół Gastronomicznych w Pile