"Zalesie" skończyło sezon

Data: 31-10-2016    Drukuj     Udostępnij     Udostępnij

"Zalesie" skończyło sezon

Nie w plenerze, a na terenie urokliwej świetlicy ogrodowej odbyło się spotkanie z okazji 35-lecia Rodzinnego Ogrodu Działkowego „Zalesie” w Pile.

Rolę gospodarza pełnił Andrzej Krogulec, prezes jubilata. - Za nami rok pełen wyzwań i kosztownych wydatków. Na przyszły sezon również mamy ambitne plany. Wierzę, że wszystkie zamierzenia uda się zrealizować – poinformował zebranych, w gronie których był Przemysław Pochylski, etatowy członek zarządu powiatu w Pile. - Szczerze doceniam działalność działkowców. Ogrody działkowe należą do wąskiego grona mikroprzedsiębiorstw, które produkują prawdziwie zdrową żywność i za to należą się im duże podziękowania – powiedział reprezentant władz powiatu.

Rodzinnemu Ogrodowi Działkowemu „Zalesie” oraz pozostałym Ogrodom z terenu powiatu pilskiemu gratulujemy udanego sezonu i życzymy spełnienia marzeń w kolejnym roku działalności.