MAGO – firma, która kwitnie

Data: 24-10-2016    Drukuj     Udostępnij     Udostępnij

MAGO – firma, która kwitnie

Zarządzana przez Zbigniewa Mazurkiewicza i Macieja Ozgowicza firma MAGO przeżywa kolejną wielką chwilę. W piątek przedsiębiorstwo otworzyło w Pile Autoryzowaną Stację Obsługi marki Opel, stacjonującą przy ulicy Siemiradzkiego. - Jestem wdzięczny, że angażując się w działania na rzecz własnego rozwoju, MAGO przyczynia się do godnej promocji powiatu pilskiego daleko poza jego granicami. Dodam, że to nasze trzecie spotkanie w ostatnich tygodniach. Grupa Kapitałowa MAGO podpisała niedawno z Powiatem umowę na utworzenie kilku stanowisk pracy dla osób niepełnosprawnych  – powiedział obecny na inauguracji Eligiusz Komarowski, starosta pilski.

MAGO to jedna z gospodarczych wizytówek powiatu, co zostało zaakcentowane przyznaniem tytułu „Lider Sukcesu 2013”. Ale takich sukcesów było więcej. Wielu wciąż doskonale pamięta, że przed trzema laty MAGO, podczas uroczystej gali w Barcelonie, zostało uznane najlepszym dealerem marki Hyundai w Europie!

Pilskie przedsiębiorstwo powstało w 1992 roku. Przez szesnaście lat zajmowało się hurtową sprzedażą artykułów spożywczych. W 1998 roku firma z powodzeniem zainwestowała w branżę motoryzacyjną. Zanim rozpoczęła się współpraca z Oplem (konkretnie z General Motors Poland, importerem Opla), a wcześniej nastąpił udany mariaż z marką Hyundai, właściciele MAGO podpisali umowę dealerską z firmą Honda Poland.

Firmie, w przededniu 25-lecia istnienia, życzymy kolejnych, równie spektakularnych sukcesów!