Strzelali aż miło!

Data: 24-10-2016    Drukuj     Udostępnij     Udostępnij

Strzelali aż miło!

Przy finansowym wsparciu Powiatu Pilskiego, Strzelecki Klub Sportowy Inter – Continental zorganizował „I Pilski Puchar w Dwuboju Snajperskim”. Impreza odbyła się na terenie Centrum „Tarcza”, miejsca związanego ze strzelectwem od dziesięcioleci.

Po raz kolejny z zaproszenia Kazimierza Sadowskiego, prezesa SKS Inter – Continental i zarazem sędziego głównego sobotnich zawodów, skorzystały reprezentacje szkół powiatu pilskiego. Tym razem dotarło siedem drużyn:  z Piły - I LO, ZS im. S. Staszica, ZSP nr 1, ZSP nr 2, a także ZSP w Łobżenicy, CKZiU w Wyrzysku i reprezentacja LOK z Debrzna. Każdą z ekip dopingował opiekun. Najwięcej powodów do radości miał Jan Słodowicz, szef zwycięskiej drużyny z wyrzyskiego Centrum. Na szczególne słowa uznania zasłużyła Paulina Krumrey ze szkoły w Łobżenicy, która uzyskała najlepszy wynik indywidualny.

Swój udział w imprezie zaznaczyli też reprezentanci Starostwa Powiatowego w Pile, którzy utworzyli zespół w składzie: Eligiusz Komarowski – starosta pilski, Przemysław Pochylski – etatowy członek zarządu i Joanna Pacanowska – pracownik Wydziału Promocji Kultury i Współpracy Samorządowej. Nasza trójka udowodniła, że dobrze wie, na czym polega strzectwo sportowe.