40-lecie Ujskiego Domu Kultury

Data: 17-10-2016    Drukuj     Udostępnij     Udostępnij

40-lecie Ujskiego Domu Kultury

Sobotni wieczór w Ujściu upłynął pod znakiem jubileuszu 40-lecia Ujskiego Domu Kultury. Placówka, która poszczycić się może bogatą historią, zaprosiła wszystkich mieszkańców na wydarzenie pn. „Urodzinowy Tort”. Podczas tak ważnego dla Ujścia święta nie mogło zabraknąć przedstawiciela powiatu pilskiego  - wicestarosty Stefana Piechockiego, który na ręce dyrektora UDK Przemysława Zdunka złożył okolicznościowy grawerton.

- Program artystyczny przygotowany przez Ujski Dom Kultury, to bardzo dobry sposób na świętowanie jubileuszu. Jest dowodem na niezwykle bogatą historię Ujskiego Domu Kultury. Jako osoba bardzo blisko związana z Ujściem, tym bardziej się cieszę, że mogłem uczestniczyć w tym przedsięwzięciu mówił wicestarosta Stefan Piechocki. - Życzę Państwu rozwoju i pomyślności, ale i większych środków na rozwój kultury tak, aby działania które prowadzicie, były jeszcze prężniejsze.

W ramach wydarzenia "Urodzinowy Tort! 40 lat UDK" organizatorzy przewidzieli w programie widowisko teatralne "Karnawał wenecki”.