Sprawnie i sympatycznie

Data: 03-10-2016    Drukuj     Udostępnij     Udostępnij

Sprawnie i sympatycznie

Tłumy uczestników nie są konieczne do wytworzenia miłej atmosfery. W Miasteczku Krajeńskim wystarczyło stu biegaczy, żeby można było poczuć aurę sportowego święta. Mowa o piątej edycji wyścigu ku czci komandora Bolesława Romanowskiego patrona tamtejszej szkoły. Impreza była jednocześnie przedostatnim etapem powiatowego cyklu „Biegaj z nami 2014”.

Tym razem najszybciej finiszowali młodzi zawodowcy: Patryk Piotrowicz i Monika Kapera. Z grona stałych uczestników nie po raz pierwszy najlepszą formą błysnął Tomasz Radtka z Łobżenicy, który wciąż ma szansę na triumf w całym cyklu. Wszystko rozstrzygnie się na ulicach Piły w świąteczny wtorek, 11 listopada. Już teraz serdecznie zachęcamy do udziału w tegorocznym Biegu Niepodległości. Więcej szczegółów przedstawimy w najbliższych dniach.

Pliki do pobrania:

1. Wyniki biegu