Rozbudowa pilskiego Aquaparku stanie się faktem!

Data: 19-09-2016    Drukuj     Udostępnij     Udostępnij

Rozbudowa pilskiego Aquaparku stanie się faktem!

Jest ostateczna decyzja administracyjna, którą Starosta Pilski Eligiusz Komarowski zatwierdził projekt budowlany i udzielił pozwolenia Gminie Piła na rozbudowę Centrum Sportowo-Rekreacyjnego „AQUAPARK” – II etap – basen rekreacyjny wraz z infrastrukturą towarzyszącą przy ul. Artura Grottgera 4 na działce nr  275/16 w obrębie 0015 Piła. Na I etap rozbudowy Centrum o basen sportowy od strony południowo-wschodniej, inwestor uzyskał pozwolenie 26 stycznia 2016 r.

- Gratuluję pracownikom firmy projektowej Archi-Graf Sp. z o.o. w Pile bardzo dobrze merytorycznie przygotowanego projektu - mówi starosta Eligiusz Komarowski. - Dzięki temu mogłem zatwierdzić projekt budowlany i udzielić pozwolenia Gminie Piła, na rozbudowę Centrum Sportowo-Rekreacyjnego „AQUAPARK” – II etap – basen rekreacyjny wraz z infrastrukturą towarzyszącą. Jednocześnie życzę pomyślnej realizacji tej inwestycji i cieszę się, że mieszkańcy Piły oraz pozostałych gmin Powiatu Pilskiego będą mogli korzystać z tej atrakcyjnej bazy rekreacyjnej.