Gratulacje dla jubilata, czyli 25 lat PLP w Pile

Data: 16-09-2016    Drukuj     Udostępnij     Udostępnij

Gratulacje dla jubilata, czyli 25 lat PLP w Pile

Nie bez przyczyny Piłę kojarzy się w świecie z żarówkami. Kiedyś był Lumen, później Polam. Od 1991 roku kontynuatorem tej wspaniałej, przebogatej tradycji jest Philips. A konkretnie Philips Lighting Poland – największe i najsławniejsze przedsiębiorstwo w Pile.

Jubileuszowe obchody zaczęły się w czwartek. Były uroczystości oficjalne, ale i coś dla mieszkańców. Tym „czymś” okazał się zorganizowany w centrum miasta III Festiwal Teatrów Światła. Zjawiskowe iluminacje rozświetlą część Piły również w piątek i sobotę.

Nie mogło zabraknąć życzeń. Wśród gości, którzy złożyli gratulacje na ręce Marka Huzarewicza, prezesa firmy, był Eligiusz Komarowski, starosta pilski: -  Gratuluję świetnej kadry zarządzającej oraz pracowników i współpracowników, którzy razem tworzą doskonały zespół, bo dzisiaj, aby osiągnąć sukces, pracuje się zespołowo. Jako mieszkańcy Piły, możemy być dumni z Philips Lighting Poland. Jestem pewien, że dumny z Was byłby Anton Philips, który w latach 20. poprzedniego wieku, uruchomił pierwszą fabrykę lamp w Warszawie. Życzę Państwu utrzymania pozycji lidera w branży oświetleniowej, a słowa szczególnego uznania kieruję do całej załogi Waszego zakładu.