Pralnia SONIA z Wielkopolską Jakością

Data: 15-09-2016    Drukuj     Udostępnij     Udostępnij

Pralnia SONIA z Wielkopolską Jakością

Stanisław Pirch, właściciel Pralni SONIA w Pile, został uhonorowany nagrodą główną w kategorii małych firm usługowych i handlowych w XVIII edycji konkursu Wielkopolska Nagroda Jakości. Dziś gratulacje Panu Stanisławowi złożyli - starosta pilski Eligiusz Komarowski i członek zarządu Przemysław Pochylski.

- Gratuluję Panu i całej załodze tej nagrody, tym bardziej, że jest ona efektem systematycznego rozwoju od blisko 30 lat i ciężkiej, organicznej pracy. Dziś Piła i powiat pilski mogą być dumni z Pana firmy, a Pralnia SONIA jest jedną z najbardziej rozpoznawalnych marek w regionie i Wielkopolsce – mówił starosta pilski Eligiusz Komarowski.

- Jako uczeń technikum odbywałem praktyki w Pralni SONIA. Tym bardziej cieszę się z tego zaszczytnego wyróżnienia dla pana Stanisława Pircha, którego firma nieprzerwanie się rozwija – dodał Przemysław Pochylski.

Pralnia SONIA to dziś jeden z najnowocześniejszych zakładów w tej branży. Wykonuje usługi pralnicze w pełnym asortymencie, zarówno pranie wodne jak i czyszczenie chemiczne. Klienci Pralni SONIA to głównie hotele, szpitale, internaty, zakłady przemysłowe i inne tego typu placówki w całej północno-zachodniej części Polski.