Od dekady dla mieszkańców

Data: 04-08-2016    Drukuj     Udostępnij     Udostępnij

Od dekady dla mieszkańców

Gotowy do użytkowania budynek przy ulicy Buczka w Pile spiął klamrą bogatą w sukcesy dziesięcioletnią działalność firmy Termopil – Bud Sp. z o.o. Okolicznościową uroczystość z tej właśnie okazji przy pachnącym świeżą farbą bloku mieszkalnym zorganizowano w pierwszy czwartek sierpnia.

Podobno by osiągnąć sukces wystarczy przeciętny talent i ponadprzeciętna wytrwałość. W przypadku firmy Termopil-Bud jestem pewien, że mamy do czynienia również z ponadprzeciętnym talentem. Jestem pewien, że osiągniecie wiele kolejnych sukcesów, ponieważ tworzycie wspaniały zespół. Zarząd i załoga firmy tworzy doskonały zespół. Dzisiaj świat pracuje zespołowo zatem jest to gwarancja sukcesu. Doskonały zespół tworzą także Wasi współpracownicy np. architekci oraz inni przyjaciele, którzy pomogli w realizacji tej pięknej inwestycji. Dalej upiększajcie nasze miasto realizując kolejne inwestycje. To, że robicie to doskonale to każdy z nas zauważa oglądając Wasze obiekty. Dziękuję za słowa uznania, które tutaj usłyszałem z ust Pana Prezesa co do pracy urzędników, którzy współpracowali z firmą Termopil przy realizacji tej inwestycji, zarówno z urzędu miasta jak i starostwa.  – powiedział obecny na spotkaniu Starosta Pilski Eligiusz Komarowski, któremu towarzyszył Marian Madej, radny rady powiatu w Pile.

W trakcie spotkania przedstawiona została koncepcja zagospodarowania i rewitalizacji terenów wokół Glinianek przy ulicy Kossaka i Kusocińskiego w Pile. Ponadto Ewa Tomaniak przedstawiła wizję rewitalizacji terenu dworca kolejowego Piła Główna - część wschodnia parowozownia.

Termopil-Bud od początku istnienia, bardzo rozsądnie zarządzają prezes Piotr Toboła i jego zastępca Ryszard Hoffmann. Firma stale się rozwija, proponując swoim klientom nowoczesne i zarazem bardzo funkcjonalne mieszkania w różnych lokalizacjach. Do tej pory Piła wzbogaciła się o ponad 300 lokali zbudowanych przez dzisiejszego jubilata. Były też inwestycje w innych częściach kraju, choćby w poznańskiej dzielnicy Grunwald. – To jeszcze nie koniec, plany mamy dużo bardziej ambitne – stwierdzają zgodnym chórem reprezentanci przedsiębiorstwa. Życzymy powodzenia!