Strażak z Piły najlepszy w Wielkopolsce

Data: 06-06-2016    Drukuj     Udostępnij     Udostępnij

Strażak z Piły najlepszy w Wielkopolsce

W dniach 2 i 3 czerwca 2016 roku w Bolechowie odbyły się XXVII Mistrzostwa Wielkopolski w Sporcie Pożarniczym. W mistrzostwach wystartowało 6 najlepszych drużyn z województwa, które wyłoniono podczas wcześniejszych eliminacji.

Komendę Powiatową PSP w Pile na mistrzostwach reprezentował kpt. Krzysztof Gajewski. Strażak z Piły startując indywidualnie zdeklasował swoich rywali wygrywając w konkurencjach Wspinanie przy użyciu drabiny hakowej z czasem 15,310 oraz Dwubój pożarniczy z łącznym czasem 33,937. Dodatkowo kpt. Krzysztof Gajewski odebrał puchar za zwycięstwo w Wielkopolskiej Lidze Wspinania przy Użyciu Drabiny Hakowej, gdzie wygrał wszystkie poszczególne rundy.

W obecnym sezonie w całej Wielkopolsce nie ma mocnych na reprezentanta pilskich strażaków!

Serdecznie gratulujemy osiągniętych w tym roku wyników, jednocześnie życząc powodzenia na Mistrzostwach Polski w Sporcie Pożarniczym, które rozegrane zostaną w dniach 16-17 czerwca 2016 roku w Częstochowie.

źródło: KP PSP w Pile