Podczas sesji w Białośliwiu o inwestycjach powiatu

Data: 02-06-2016    Drukuj     Udostępnij     Udostępnij

Podczas sesji w Białośliwiu o inwestycjach powiatu

W środowe popołudnie w świetlicy wiejskiej w Białośliwiu odbyła się sesja Rady Gminy, podczas której wicestarosta Stefan Piechocki przedstawił zakres działań, które powiat pilski podjął w ostatnim okresie.

Spotkanie z przedstawicielami samorządu było również okazją do odpowiedzi na pytania radnych, które dotyczyły przede wszystkim inwestycji drogowych i wykaszania traw przy jezdni. Wśród pytań nie zabrakło tych o przyszłe plany inwestycyjnie w tym regionie.  – Jak Państwo dobrze wiecie jako powiat staramy się zrównoważyć inwestycje. Chcemy aby każda gmina, każda część powiatu pilskiego mogła cieszyć się inwestycjami, które przeprowadził lub wsparł powiat. Musimy patrzyć szerzej, dostrzegamy te potrzeby, na które zwracacie Państwo uwagę, m.in. dzięki pani radnej Agnieszce Mrotek. – mówił wicestarosta Stefan Piechocki. - Jesteśmy przed kształtowaniem nowego budżetu, co oznacza, że potrzebne są rozmowy aby poznać nowe potrzeby, które trzeba doprowadzić do realizacji.  Podczas sesji w Białośliwiu, wicestarosta Stefan Piechocki złożył również gratulacje wójtowi Krzysztofowi Rutkowskiemu z okazji otrzymanego absolutorium.