Pozyskaj dofinansowanie z Urzędu Pracy

Data: 19-05-2016    Drukuj     Udostępnij     Udostępnij

Pozyskaj dofinansowanie z Urzędu Pracy

Powiatowy Urząd Pracy w Pile informuje, iż posiada środki dla pracodawców na dofinansowanie organizacji staży dla osób bezrobotnych oraz dla bezrobotnych na organizację staży w ramach tzw. bonów stażowych.

Aktualnie prowadzone są następujące nabory wniosków:

1. W ramach projektu „Aktywizacja osób młodych pozostających bez pracy  w powiecie pilskim (II)" realizowanego w ramach Programu Operacyjnego Wiedza Edukacja Rozwój współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej, Europejskiego Funduszu Społecznego na organizację 6-miesięcznych staży w ramach bonów stażowych. Na organizowane miejsca stażu kierowane będą kobiety bezrobotne poniżej 30. roku życia. Termin składania wniosków do 23 maja 2016r.
 Szczegóły naboru i wniosek

2. W ramach projektu „Aktywizacja zawodowa osób bezrobotnych i poszukujących pracy  w powiecie pilskim (II)" realizowanego w ramach Wielkopolskiego Regionalnego Programu Operacyjnego współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej, Europejskiego Funduszu Społecznego na organizację staży:

• 5-miesięcznych z deklaracją zatrudnienia po stażu na co najmniej 4 miesiące,
  • 4-miesięcznych z deklaracją zatrudnienia po stażu na co najmniej 3 miesiące,
  • 3-miesięcznych z deklaracją zatrudnienia po stażu na co najmniej 3 miesiące.

Termin składania wniosków do 23 maja 2016r.
Szczegóły naboru i wniosek

3. W ramach projektu „Aktywizacja osób młodych pozostających bez pracy  w powiecie pilskim (II)" realizowanego w ramach Programu Operacyjnego Wiedza Edukacja Rozwój współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej, Europejskiego Funduszu Społecznego na organizację:

• 6-miesięcznych staży w ramach bonów stażowych z deklaracją zatrudnienia na co
     najmniej 7 miesięcy,
  • staży
  • 5-miesięcznych z deklaracją zatrudnienia po stażu na co najmniej 4 miesiące,
  • 4-miesięcznych z deklaracją zatrudnienia po stażu na co najmniej 3 miesiące,
  • 3-miesięcznych z deklaracją zatrudnienia po stażu na co najmniej 3 miesiące.

Termin składania wniosków do 23 maja 2016r. Na organizowane miejsca stażu kierowane będą kobiety bezrobotne spełniające poniżej 30. roku życia.

Szczegóły naboru i wniosek

4. W ramach projektu „Aktywizacja osób młodych pozostających bez pracy  w powiecie pilskim (II)"
realizowanego w ramach Programu Operacyjnego Wiedza Edukacja Rozwój współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej, Europejskiego Funduszu Społecznego na organizację prac interwencyjnych dla 10 kobiet poniżej 30. roku życia na okres 5 miesięcy przy zatrudnieniu po okresie prac interwencyjnych na co najmniej 4 miesiące. Termin składania wniosków do 31 maja 2016r.
Szczegóły naboru i wniosek

5. W związku z pozyskaniem dodatkowych środków Funduszu Pracy z rezerwy Ministra Rodziny, Pracy i Polityki Społecznej na realizację programu dla osób bezrobotnych po 50. roku życia PUP Piła zaprasza pracodawców do składania wniosków:

• na 3-miesięczne staże z deklaracją zatrudnienia na co najmniej 1 miesiąc - dla 20 osób,
  • na refundację kosztów wyposażenia lub doposażenia stanowiska pracy - dla 4 osób.

Maksymalna kwota refundacji wynosi 20.000 zł. Termin składania wniosków do 30 maja 2016r.

Szczegóły naboru i wniosek

UWAGA! Wnioski oraz kryteria dostępne są w Powiatowym Urzędzie Pracy przy al. Niepodległości 24 w Pile (punkt informacyjny oraz pok. 10 i 18) i na stronie internetowej pila.praca.gov.pl. Rozpatrywane będą wnioski kompletne i prawidłowo sporządzone według kolejności ich złożenia.

Agnieszka Matusiak