Drzwi Otwarte w szkołach ponadgimnazjalnych – ciąg dalszy

Data: 15-04-2016    Drukuj     Udostępnij     Udostępnij

Drzwi Otwarte w szkołach ponadgimnazjalnych – ciąg dalszy

W sobotę, 16 kwietnia, odbędą się Drzwi Otwarte w kolejnych szkołach ponadgimnazjalnych prowadzonych przez Powiat Pilski.

Drzwi Otwarte stanowią doskonałą okazję, by poznać ofertę i bazę dydaktyczną szkół, a także spotkać się z nauczycielami i uczniami. Adresowane są głównie do uczniów trzecich klas gimnazjalnych i ich rodziców, i mają na celu ułatwić wybór właściwej szkoły ponadgimnazjalnej.

Drzwi Otwarte 16 kwietnia
Zespół Szkół Ponadgimnazjalnych nr 2 im. Komisji Edukacji Narodowej w Pile, 8.00-13.00;
Zespół Szkół Ponadgimnazjalnych nr 3 w Pile, 9.00-13.00;
Zespół Szkół im. Stanisława Staszica w Pile, 10.00-13.00;
Zespół Szkół Ponadgimnazjalnych im. Tadeusza Kościuszki w Łobżenicy, 10.00-13.00.
Będzie to już ostatnia tura Drzwi Otwartych w szkołach Powiatu Pilskiego (pozostałe placówki organizowały je 22 marca i 9 kwietnia).

Z pełną ofertą edukacyjną szkół ponadgimnazjalnych prowadzonych przez Powiat Pilski można zapoznać się na stronie www.powiat.pila.pl/oswiata/informator.

Agnieszka Matusiak