Wielkanoc w „Zaciszu”

Data: 22-03-2016    Drukuj     Udostępnij     Udostępnij

Wielkanoc w „Zaciszu”

21 marca br. w restauracji „Zacisze” w Szydłowie, odbyło się śniadanie wielkanocne dla osób niepełnosprawnych ze Środowiskowego Domu Samopomocy Caritas w Pile oraz Warsztatów Terapii Zajęciowej Caritas w Leżenicy.

Na spotkanie przybyło wielu gości, w tym m.in. starosta pilski Franciszek Tamas, przewodniczący Rady Powiatu Kazimierz Wasiak, etatowy członek zarządu Eligiusz Komarowski, członkowie zarządu:  Mirosław Pierko i Jerzy Wiesiołek, wójt gminy Szydłowo Dariusz Chrobak, sekretarz gminy Iwona Mazur, przewodniczący Rady Gminy Szydłowo Piotr Drożdż, kierownik GOPS Marzena Hertel, radny Mieczysław Dubowy, zastępca komendanta Szkoły Policji w Pile insp. Piotr Gaca oraz przedstawiciele Powiatowego Centrum Pomocy Rodzinie i Miejskiego Ośrodka Pomocy Społecznej w Pile.

Po przywitaniu przez ks. Leonarda Zycha ciepłymi, świątecznymi życzeniami, uczestnicy Środowiskowego Domu Samopomocy Caritas zaprezentowali program artystyczny nawiązujący do tradycji wielkanocnych. Po wspólnym śniadaniu zarówno goście jak i uczestnicy otrzymali świąteczne upominki.

Źródło: WTZ Caritas Leżenica