PUP dofinansuje bezrobotnych i pracodawców

Data: 22-03-2016    Drukuj     Udostępnij     Udostępnij

PUP dofinansuje bezrobotnych i pracodawców

Powiatowy Urząd Pracy w Pile prowadzi nabór wniosków o dofinansowanie podjęcia działalności gospodarczej dla osób bezrobotnych do 30 roku życia oraz dla pracodawców zainteresowanych utworzeniem staży i prac interwencyjnych dla bezrobotnych.

Dla bezrobotnych

Nabór wniosków o dofinansowanie podjęcia działalności gospodarczej dla osób bezrobotnych do 30 roku życia w ramach projektu „Aktywizacja osób młodych pozostających bez pracy  w powiecie pilskim (II)" realizowanego w ramach Programu Operacyjnego Wiedza Edukacja Rozwój współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej, Europejskiego Funduszu Społecznego Maksymalna kwota dofinansowania wynosi 22 000zł.
Termin składania wniosków do 31 marca 2016r.

Dla pracodawców

Nabór wniosków w ramach projektu „Aktywizacja osób młodych pozostających bez pracy  w powiecie pilskim (II)" realizowanego w ramach Programu Operacyjnego Wiedza Edukacja Rozwój współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej, Europejskiego Funduszu Społecznego o organizację staży:

• 5-miesięcznych z deklaracją zatrudnienia po stażu na co najmniej 4 miesięcy,
  • 4-miesięcznych z deklaracją zatrudnienia po stażu na co najmniej 3 miesiące,
  • 3-miesięcznych z deklaracją zatrudnienia po stażu na co najmniej 3 miesiące.

Szczegóły naboru

Nabór wniosków w ramach projektu „Aktywizacja zawodowa osób bezrobotnych i poszukujących pracy  w powiecie pilskim (II)" realizowanego w ramach Wielkopolskiego Regionalnego Programu Operacyjnego współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej, Europejskiego Funduszu Społecznego o organizację staży:

• 4-miesięcznych z deklaracją zatrudnienia po stażu na co najmniej 3 miesiące,
  • 3-miesięcznych z deklaracją zatrudnienia po stażu na co najmniej 3 miesiące.

Szczegóły naboru

Nabór wniosków w ramach projektu „Aktywizacja osób młodych pozostających bez pracy  w powiecie pilskim (II)" realizowanego w ramach Programu Operacyjnego Wiedza Edukacja Rozwój współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej, Europejskiego Funduszu Społecznego o organizację prac interwencyjnych na okres 6 miesięcy przy zatrudnieniu po okresie prac interwencyjnych na co najmniej 4 miesiące.