Zarząd powołał Sąd Konkursowy

Data: 10-03-2016    Drukuj     Udostępnij     Udostępnij

Zarząd powołał Sąd Konkursowy

Do 23 marca br. w siedzibie Starostwa Powiatowego w Pile zainteresowane podmioty mogą składać prace w konkursie na opracowanie koncepcji architektoniczno-funkcjonalnej budowy hali sportowej przy ul. W. Pola w Pile. 9 marca br. Zarząd Powiatu w Pile, powołał Sąd Konkursowy, który ma wyłonić najlepszą koncepcję i zadecydować o podziale nagród.

Konkurs ma na celu wyłonienie najlepszego rozwiązania, które będzie stanowić materiał wyjściowy do sporządzenia dokumentacji projektowej. Zgłoszone koncepcje oceniać będzie Sąd Konkursowy, który powołał Zarząd Powiatu. W jego skład weszli:

1. Aleksandra Kinowska - dyrektor Wydziału Architektury i Budownictwa Starostwa Powiatowego w Pile, przewodnicząca Sądu;
  2. Katarzyna Szwałek – dyrektor Wydziału Funduszy Pomocowych i Zamówień Publicznych Starostwa Powiatowego w Pile, sekretarz Sądu;
  3. Eligiusz Komarowski – etatowy członek Zarządu Powiatu w Pile, członek Sądu;
  4. Paweł Jarczak – dyrektor I Liceum Ogólnokształcącego im. Marii Skłodowskiej – Curie w Pile, członek Sądu;
  5. Ireneusz Dereniowski – inspektor w Wydziale Oświaty Starostwa Powiatowego w Pile, członek Sądu;
  6. Zygmunt Kalina – podinspektor w Wydziale Funduszy Pomocowych i Zamówień Publicznych Starostwa Powiatowego w Pile, członek Sądu.

W skład Sądu Konkursowego, weszły też dwie osoby z ramienia Urzędu Miasta Piły, które na prośbę Starosty Pilskiego Franciszka Tamasa wskazał Prezydent Piły Piotr Głowski. Są to:

1. Iwona Wojtecka – dyrektor Miejskiej Pracowni Urbanistycznej Urzędu Miasta Piły, członek Sądu;
  2. Henryk Gawroński – dyrektor Wydziału Architektury Urzędu Miasta Piły, członek Sądu.

Sąd dokona komisyjnego otwarcia prac, sprawdzenia kompletności i zgodności prac z Regulaminem konkursu, sprawdzenia zaistnienia przesłanek skutkujących wykluczeniem uczestnika konkursu i odrzuceniem pracy oraz dokona formalnej oceny prac. Sąd wyłoni też laureatów konkursu i zadecyduje o podziale nagród: I nagroda – 15 000 zł, II nagroda – 8 000 zł, III nagroda – 5 000 zł. Posiedzenia Sądu Konkursowego będą niejawne, a jego członkowie muszą kierować się przepisami prawa, zasadą bezstronności i poufności.

Szczegóły konkursu: http://www.bip.powiat.pila.pl/zamowienia_publiczne/postepowania_ponizej_30_000_eur/art4.html

Agnieszka Matusiak