Wicestarosta w Gromadnie

Data: 12-02-2016    Drukuj     Udostępnij     Udostępnij

Wicestarosta w Gromadnie

Wicestarosta pilski Stefan Piechocki gościł z burmistrzem Wyrzyska Bogusławą Jagodzińską na spotkaniu wiejskim w Gromadnie.

Rozmawiano o bieżących potrzebach mieszkańców oraz o zadaniach inwestycyjnych jakie byłyby wskazane.

- Jesteśmy nie tylko na sesjach i ważnych wydarzeniach w gminach, ale także staramy się bywać na spotkaniach z mieszkańcami miast i wsi powiatu pilskiego – mówi wicestarosta Stefan Piechocki. Jest to najlepsza forma bezpośredniego wsłuchania się w potrzeby i problemy lokalnej społeczności.

Spotkania są również okazją do poinformowania mieszkańców o zadaniach jakie na terenie danej gminy czy miejscowości realizuje Powiat Pilski. W bieżącym roku w gminie Wyrzysk kontynuowany będzie remont drogi Polinowo – Klawek – Wyrzysk oraz wybudowane zostaną długo oczekiwane chodniki m.in. w miejscowości Żelazno, przy ul. Podgórnej w Wyrzysku oraz przy ul. Dworcowej w Osieku nad Notecią. Ponadto Zarząd Powiatu w Pile prowadzi uzgodnienie z władzami gminy Wyrzysk w sprawie budowy ścieżki pieszo-rowerowej z Wyrzyska do Glesna.