Górne z podziękowaniami za Lidera

Data: 11-02-2016    Drukuj     Udostępnij     Udostępnij

Górne z podziękowaniami za Lidera

Przedstawiciele Zarządu i Rady Osiedla Górne w Pile złożyli podziękowania Zarządowi Powiatu w Pile za przyznanie tytułu Lider Sukcesu 2015.

Samorząd został wyróżniony za aktywną pracę społeczną dla dobra mieszkańców, w której dużą wagę przywiązuje do działań mających na celu poprawę wizerunku osiedla oraz integrację lokalnej społeczności.

- To dla nas ogromne wyróżnienie i niezwykle ważne – mówi Wiktor Kiprowski, przewodniczący Zarządu Osiedla Górne w Pile. - Nigdy jeszcze w historii 25-lecia samorządu żadna jednostka pomocnicza gminy Piła, nie była zaszczycona tak zacnym tytułem jak Lider Sukcesu. Dziękuję Panu Staroście i całemu Zarządowi Powiatu w Pile za nagrodę i docenienie naszej pracy.

Lider Sukcesu stanowi uhonorowanie dziesięcioletniej pracy samorządu Osiedla Górne w Pile. Podziękowania w imieniu Zarządu i Rady Osiedla przekazali Wiktor Kiprowski, przewodniczący Zarządu Osiedla Górne oraz Wioletta Stalęga, wiceprzewodnicząca Rady Osiedla Górne. Podziękowania złożono na ręce: starosty pilskiego Franciszka Tamasa, wicestarosty Stefana Piechockiego, etatowego członka zarządu Eligiusza Komarowskiego oraz nieetatowych członków – Mirosława Pierko i Jerzego Wiesiołka.